Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a bez nálepek. Vyberte si anální kolík ihned.

Anální erotická pomůcka - pro začátečníka bez zkušeností

Není důležité

Anální erotická pomůcka - pro začátečníka bez zkušeností

Jsem v tomto úplně nově a hledám radu. Vlastně ani nevím na co se konkrétně zeptat. Spíš takto - co by jste doporučili úplnému začátečníkovi, který ještě nic z této kategorie nezkoušel? Je tady víc kategorií a tak se nemůžu nějak napoprvé rozhodnout. Já ani nemám moc zkušenosti s jinými pomůckami. Jenom jsem si jednou koupila dildo, to už ale nemám. Toto mě ale láká. Děkuji za odpověď.

Radka K.
Odpověď

Ahoj, jak sama vidíš, tak jsou nějaké kategorie - kolíky, dilda (bez vibrací), vibrátory, korále a kuličky. Každá z těch věcí se používá trochu odlišně - co by tě lákalo? Kolík je spíš na jedno zasunutí a pak si s ním nehraješ. Roztáhne análek a působí pasivně. Můžeš si hrát k klitorisem nebo používat další vibrátor. Oproti tomu anální dildo nebo vibrátor už jsem aktivnější. Pokud máš vibrace, tak to nedá ani tolik námahy, můžeš mírně poupravit polohu, vsunout trochu dál... . U Dilda je to už rychlejší a sama si to přizpůsobíš, jak ti to bude příjemné. Nakonec jsou tam korále, které mají dost netypický tvar. Je to právě kvůli tomu, že někteří lidem způsobuje největší uspokojení roztahování a stahování zadečku. S korály pohybuješ dovnitř a ven. A pak kuličky, které fungují skoro samy. Protože jsou uvnitř duté a pokud se jen trošku pohneš, tak vnitřní kulička narazí na obal a rozvibruje je. Je tedy na tobě, jak se rozhodneš...co zvolíš. Spíš se zeptej sama sebe, co by tě lákalo? Dobrý přehled je tady http://www.ruzovyslon.cz/analnikolik/. Radka K.

Saša Vinkléřová
Odpověď

Ve velikosti nehledej žádnou vědu. Můžeš používat rovnou velké a malé. Vždycky během 5 minut se stane zadek volný a pokud máš kvalitní lubrikační gel, tak si užiješ s malým kolíčkem a i tím obrovským XXL. Na velikosti ani délce nějak moc nesejde.

Petr V.
Odpověď

Doporučím něco menšího - alespoň začátečníci by neměli přeceňovat své možnosti. Časem, až nebudeš nezkušená, už si vezmeš velikost na jistotu. Jestli to bude z kategorie A nebo B, na tom až tak nezáleží. Ono to první vyzkoušení stejně většinou bývá jen tak na otestování a až pak zjistíš, co tě láká. A pak už půjdeš na jistotu. Z prvního kroku si nic nedělej.

Není důležité
Odpověď

Díky Radko za odpověď. I vám ostatním. Už jsem včera sebrala odvahu a koupila si první. I když mám vyzvednuto z pošty, tak jsem ještě neměla čas nic zkoušet. Pak vám dám vědět. Opravdu jsem v tomto začátečník bez zkušeností. I když se moc těším, tak pořád nevím co od toho čekat. Díky.

Radka K.
Odpověď

Není zač. Kdyby ještě něco, tak se zeptej. Akorát mě teď napadlo, koupila jsi si i lubrikační gel? Bez něho to totiž nepůjde! Jsem to zapomněla zmínit. Tak doufám, že jsi na to snad sama přišla a nebudeš muset čekat na další objednávku. Radka K.

Poslat odpověď

Vaše jméno

Text příspěvku

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor na xvibratory.cz

Spolupracujeme s našimi partnery a podporujume další internetové obchody. Podívejte se na široký výběr, který zahrnuje všechny erotické pomůcky. Ženám doporučujeme nabídku, která má ty nejlevnější vibrátory na českém trhu. A pro stimulaci prostaty, náhražku za penis nebo lesbický sex doporučujeme připínací penis Strap On. Navštivte i naše partnery.

Anální Kolík a Kolíky - SexShop
Anální hračky a anální pomůcky
Kontakt na provozovatele
2010 - 2019