Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a bez nálepek. Vyberte si anální kolík ihned.

Anální Kolík pro muže - je to normální a běžné?

Milan H.

Anální Kolík pro muže - je to normální a běžné?

V předchozím příspěvku jste řešili kolíky pro ženy, ale mě by zajímalo něco pro mě. Už jsem nad tím dlouho přemýšlel. Ale nevím jestli je to normální. Nemám přítelkyni a chtěl bych to vyzkoušet sám. Tak je to asi jedno, nikdo se na mě dívat nebude. Je tady nějaký muž, který to běžně používá?

Michal Píšt
Odpověď

V minulosti jsem pracoval v sexshopu a můžu ti říct, že by jsi se divil. Anální kolíky jsou normální zboží a nikdo e nad tím ani nepozastaví tímto sortimentem to teprve začíná. V nabídce jsou opravdu šílenější věci, nad kterými by jsi možná pozastavil, ale anální pomůcky jsme prodávali jak na běžícím páse. Chodili si pro ně jak páni, tak i dámy. Všech věkových kategorií. Žádný strach a žádný stud.

Milan O.
Odpověď

Ahoj, nevím proč by jsi se měl stydět. Přítelkyně používá vibrátor nebo dildo a když chce udělat dobře mně, tak si hraje s mojí prostatou. Mám na to takové delší anální dildo, které přesně sedí. Pokud ty chceš vyzkoušet kolík, tak běž do toho. Nikomu to přiznávat nemusíš, jde o tvoji věc. Lidé používají erotické pomůcky naprosto běžně, akorát o tom na veřejnosti nemluví.

Petr V.
Odpověď

Jestli chceš klasický kolík, ta si kup nějaký měkký gelový, dobře se zavádí a přizpůsobí se ti. Tu pružnost oceníš. Jestli si chceš koupit něco pro sebe a nebudeš při používání mít sex, tak se podívej i na jiné věci v sexshopu. Něco i na nepřímou masáž prostaty - kolík ji masíruje jen přímo. Třeba toto nějaký vibrátor pro muže. Není to až zas tak drahé a stojí to za to. Vrchní část se zavádí klasicky do análního otvoru. Spodní výstupek se přiloží mezi anální otvor penis. Určitě to znáš takové to citlivé místo dole pod šourkem. Nevím co bych ti měl konkrétně doporučit, podívej se na nějaké kategorie sám a rozhodni se: http://www.ruzovyslon.cz/analnikolik/. Hodně štěstí při výběru.

Anonymní
Odpověď

Já mám dobré zkušenosti s gelovými. Poznáte je tak, že když je vezmete do ruky, tak jdou ohnout. Oproti tomu existují i jiné (gumové?), které vůbec neohneš a nepřizpůsobíš. Taky je dobré, když je jejich povrch nějak zakřivený nebo zvlněný. Ne když je to jenom hladká "kapka".

Milan H.
Odpověď

Díky za rady. ještě by mě to zajímalo, jak je to s tou masáží prostaty, to jsem moc nepochopil. Ona se masíruje i tím, že mám anální kolík? Myslel jsem spíš, že ten dráždí a roztahuje spíš ten otvor než něco vevnitř.

Myryn
Odpověď

Anální kolík je především na masírování prostaty. Roztahování otvoru je druhotné, i když i to nese často libé pocity. Prostatický orgasmus nemá chybu.

Marek
Odpověď

Poprvé jsem vyzkoušel anální stimulaci na erotické masáži, konkrétně to byla přímo masáž prostaty, kterou jsem dostal jako dárek. Vždycky mi to přišlo divný a neměl jsem žádnou touhu to zkoušet a na tu masáž se mi vůbec nechtělo. Zjistil jsem, že je to ale do jistý míry hodně příjemný, i když si vůbec nepotrpím na nějaký obrovský roztahování apod. Pak jsme byli s kamarády společně na erotický masáži (viz odkaz) a slečna už mi několikrát nabízela anální kolík nebo masáž vibrátorem, takže to asi normální bude. A kupodivu i dost populární. Když jsem se ptal, říkala, že narazí na hodně zákazníků, kteří to po ní chtějí. Dokonce existují i speciální masáže prostat pomocí tzv. Sybian sedla. A to taky vypadá dost zajímavě.

Marek
Odpověď

Sorry, ale asi jsem vůbec nepochopil, jak tady do této diskuse vložit odkaz na ty erotické masáže a masáže prostaty, o kterých jsem mluvil. :-D

Poslat odpověď

Vaše jméno

Text příspěvku

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor na xvibratory.cz

Spolupracujeme s našimi partnery a podporujume další internetové obchody. Podívejte se na široký výběr, který zahrnuje všechny erotické pomůcky. Ženám doporučujeme nabídku, která má ty nejlevnější vibrátory na českém trhu. A pro stimulaci prostaty, náhražku za penis nebo lesbický sex doporučujeme připínací penis Strap On. Navštivte i naše partnery.

Anální Kolík a Kolíky - SexShop
Anální hračky a anální pomůcky
Kontakt na provozovatele
2010 - 2019