Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a bez nálepek. Vyberte si anální kolík ihned.

Anální kolík pro ženu - jaká velikost, materiál a jak vybrat?

Anonymní příspěvek

Anální kolík pro ženu - jaká velikost, materiál a jak vybrat?

Nikdy jsem žádný kolík neměla. Mám doma vibrátor a při masturbování jsem si zkoušela hrát s análkem a moc se mi to líbilo. Tak jsem se dívala na internet. Akorát nevím, jaká je dobrá velikost a jaký je třeba dobrý materiál nebo tvar? Podle čeho to mám vybrat. Díky

Avon Lady
Odpověď

Jestli nemáš žádné zkušenosti, tak by jsi měla asi začít s nějakou malou velikostí. Nejsem nějaká odbornice, ale co jsem viděla, tak se většina dělá ve velikostech cca jako vibrátory. A jak říkáš, tak jsi to s ním už zkoušela. Tak asi tak.

Petr V.
Odpověď

Ahoj, ono je to celkem jedno (pokud si tedy nevybereš XXL, ten je pro zkušené). Kolíky pro ženy se dělají v +- stejné velikosti a může ho používat naprosto každý. Anální otvor a zadek je celkem pružný a přizpůsobivý. Pokud by jsi si nebyla jistá, tak se podívej po "nafukovacím kolíku". Je to teď celkem populární. V normálním stavu je maličký a není problém ho zavést. A pak je tam taková hadička a pumpička, kterou můžeš zvětšit jeho velikost. Možná na vyzkoušení je to nejlepší řešení. Podívej se tady (máš tam i zkušenosti lidí u každého produktu) http://www.ruzovyslon.cz/analnikolik/ - to by ti mohlo pomoci.

Petr V.
Odpověď

Ještě jsem zapomněl zmínit, že když si ho budeš někde kupovat, tak nezapomeň na lubrikační gel. Asi jsi už používala nějaký vibrátor pro ženy a u něj není vždycky potřeba. Ale tady se bez někoho neobejdeš, aby to líp klouzalo.

Bětka P.
Odpověď

Doporučuji aby jsi si vybrala takový, který má na sobě výstupky! Ty jsou nejlepší. Hladký moc nestimuluje a připravuješ se o lepší zážitek. Souhlasím s Petrem, že bez lubrikantu to nejde, to je základ pro hezký večer... .

Poslat odpověď

Vaše jméno

Text příspěvku

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor na xvibratory.cz

Spolupracujeme s našimi partnery a podporujume další internetové obchody. Podívejte se na široký výběr, který zahrnuje všechny erotické pomůcky. Ženám doporučujeme nabídku, která má ty nejlevnější vibrátory na českém trhu. A pro stimulaci prostaty, náhražku za penis nebo lesbický sex doporučujeme připínací penis Strap On. Navštivte i naše partnery.

Anální Kolík a Kolíky - SexShop
Anální hračky a anální pomůcky
Kontakt na provozovatele
2010 - 2019