Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a bez nálepek. Vyberte si anální kolík ihned.

Anální kolík - zavedení do análního otvoru? Vejde se do mě?

Mikušíková O.

Anální kolík - zavedení do análního otvoru? Vejde se do mě?

Ahojte, anální kolík mě velice láká, ale mám trochu strach o zavedení. Nevím, jestli se do mě vejde? Protože se necítím moc "velká" v onom místě, v análním otvoru. Musím mít pro jeho použití nějaké zkušenosti? A jak jste začínali vy sami, co jste měli jako první?

Andrea Kočka
Odpověď

Ahoj, k análním kolíkům jsem se dostala až po nějakých zkušenostech s anální stimulací. Měla jsem nejdřív vibrátor na poštěváček a občas jsem ho vyzkoušela i jinak. Ale nebyl na to nejlepší, tak jsem si pak koupila speciální jiný. Takže jsem věděla, že se do mě vejde. Předtím nemusíš provádět žádné zvláštní cvičení (nebo jak si to představuješ). Protože on zadeček a anální otvor je velice pružný a pokud si koupíš normální velikost (tak do 4 cm), tak s tím není problém. Podívej se na tento odkaz http://www.ruzovyslon.cz/analnikolik/, tam je celkem dobré zboží. Nejlepší na tom je, že máš u každého i zkušenosti lidí, kteří si to koupili a opravdu to používají. Ne jenom nějaké reklamní kecy a dvě fotky.

Petr V.
Odpověď

Pokud nemáš s kolíkem žádnou zkušenost, tak doporučím malou verzi na vyzkoušení. Viděl jsem teď nedávno i nějaký anální vibrátor, který byl tlustý asi jako palec a na druhou stranu jsem viděl i jeden tlustší než je moje ruka. Takže jsou všechny velikosti a není problém s výběre. Akorát bych ti nejmenší úplně nedoporučoval, to pak nic necítíš. Ony se ostatně všechny zavádí nesmírně lehce, zvlášť ty se silikonovým povrchem, ne normální levné gumové.

Míla, Praha
Odpověď

V tom případě použij lubrikační gel, který každý používá. Nechápu, proč to tady ještě nikdo nezmínil? Už jste si někdo zkoušeli zavést kolík bez gelu? Pochybuji. Pokud si koupíš nějaký levný, tak můžeš používat jakýkoliv lubrikant. Pokud ale budeš mít dražší (lékařský silikon, elastomed), tak musíš používat jen gely na vodní bázi! Protože olejové (silikonové) mohou poleptat jeho povrch. je to stejné jako u kondomů, tak taky tyto gely nesmíš používat.

Marie
Odpověď

Právě naopak! Anální kolíky jsou úžasné. Určitě vyzkoušej! Já jsem první zkušenosti začala sbírat asi už před třemi roky a od toho jednoho kousku, co jsem původně měla, se mi sbírka rozrostla. Teď mám odhadem asi 14 erotických pomůcek a to jsem šťastně vdaná a v posteli nemáme žádný problém. Jenom rádi experimentujeme a nemáme rádi nudu v posteli. Nenechej se odradit strachem, fakt to za to stojí. Můj manžel může jenom potvrdit, že je taky spokojený, když si zpestříme večer. Aspoň mi to pokaždé říká.

Poslat odpověď

Vaše jméno

Text příspěvku

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor na xvibratory.cz

Spolupracujeme s našimi partnery a podporujume další internetové obchody. Podívejte se na široký výběr, který zahrnuje všechny erotické pomůcky. Ženám doporučujeme nabídku, která má ty nejlevnější vibrátory na českém trhu. A pro stimulaci prostaty, náhražku za penis nebo lesbický sex doporučujeme připínací penis Strap On. Navštivte i naše partnery.

Anální Kolík a Kolíky - SexShop
Anální hračky a anální pomůcky
Kontakt na provozovatele
2010 - 2019