Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a bez nálepek. Vyberte si anální kolík ihned.

Nafukovací anální kolík - v čem je lepší než normální?

Michaela J.

Nafukovací anální kolík - v čem je lepší než normální?

Chci se zeptat, proč si vybrat nafukovací kolík a ne gelový. Respektive v čem se liší od klasických.Chápu, že jde nějak nafouknout, tak si asi můžu zvolit velikost a nemusím si jich kupovat víc. Ale mi nepřijde nějak logické...vždyť se používá jenom jedna velikost ne? Pak nevím na co ji měnit. Tak proč nafukovací?

Anonymní
Odpověď

Tak to jsi pochopila trochu odlišně než to ve skutečnosti funguje. On se totiž nenafukuje předem, ale až po zasunutí! protože je malý, tak se lehce zavádí, máš ho nejdřív ve vyfouknutém stavu. A zvětší se až potom. Ono i vevnitř jsi daleko větší než by jsi byla schopná do sebe vsunout. A někteří lidé si to zvětšení naprosto užívají. Zvlášť myslím asi chlapi.

Petr V.
Odpověď

Podívej se na tady tuto stránku: http://www.ruzovyslon.cz/analni-kolik-nafukovaci-vibracni-tip/. Jsou tam fotky a je tam i vysvětlené, jak to celé funguje. A dokonce dole najdeš i video, jak se používá. Tento ale není jenom klasický nafukovací anální kolík, ale ještě má navíc i vibrace. Ale to nevadí, funguje to naprosto stejně, není tam žádný rozdíl.

Michaela J.
Odpověď

Můžu se ještě zeptat proč jsou tam vibrace? Ono to tam něco stimuluje? Jsem si vždycky myslela, že v análním otvoru nic jako bod G není, tak proč toto. Díky!

Petr V.
Odpověď

Tak to je různé. Protože ho můžeš používat třeba i jako vibrátor na vagínu. Že ho nejdřív zasuneš dovnitř a pak nafoukneš. A jak se zvětší, tak se to obklopí i okolo bod G a můžeš pustit vibrace a udělat se i takto, nejenom přes klitoris. Taky to ale může fungovat i na muže. Protože my máme prostatu, přes kterou můžeme dosáhnout vyvrcholení. Je buď stimulace vnitřní nebo vnější. Vnější máš, když si hraješ s partnerovým penisem zespodu. A na tu vnitřní je právě toto. Můžeš zasunout, zvětšit velikost a pustit vibrace. Pokud chceš vyzkoušet, tak bych ti snad doporučil tuto verzi než pevný kolík. Tento se ti bude líp používat a když bude malý, tak dofoukneš. A až poznáš, jaké velikostí máš ráda, tak si můžeš koupil gelový, silikonový... . Jo a taky nezapomínej na lubrikační gel. Ten je potřeba u každého bez rozdílu, pokud budeš objednávat online, tak to kup najednou. Oni ti i většinou přímo zobrazí nějaký doporučený sortiment, tak tam už nějaký gel bude a s tím už si poradíš a vybereš bez pomoci.

Poslat odpověď

Vaše jméno

Text příspěvku

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor na xvibratory.cz

Spolupracujeme s našimi partnery a podporujume další internetové obchody. Podívejte se na široký výběr, který zahrnuje všechny erotické pomůcky. Ženám doporučujeme nabídku, která má ty nejlevnější vibrátory na českém trhu. A pro stimulaci prostaty, náhražku za penis nebo lesbický sex doporučujeme připínací penis Strap On. Navštivte i naše partnery.

Anální Kolík a Kolíky - SexShop
Anální hračky a anální pomůcky
Kontakt na provozovatele
2010 - 2019