Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a bez nálepek. Vyberte si anální kolík ihned.

Používání análního kolíku (nebo korálů a dilda), jste spokojeni?

Jsem zvědavá!

Používání análního kolíku (nebo korálů a dilda), jste spokojeni?

Přemýšlím nad tím, že bych vyzkoušela nějakou anální erotickou pomůcku. Už jsem experimentovala a zkoušela si hrát, ale jenom s prsty a tak. Jaké máte zkušenosti s tím, když používáte třeba kolík, dildo nebo korále? Zajímaly by mě nějaké osobní názory, díky. :)

Barbora T.
Odpověď

Používám korále už dlouho. Orgasmus z nich nedostaneš (alespoň ne, pokud je používáš jako anální). K tomu ani nejsou určeny předpokládám. Ale jinak je to skvělá pomůcka. Jsi pak taková více vzrušena a všechno víc vnímáš a prožíváš. Navíc jako žena si s nimi můžeš užívat i jako s klasickým dildem a třeba stimulovat dob G. Doporučení: rozhodně veliké ano. Pokud tě zajímá něco konkrétní, tak napiš. Vibrátor možná nějaký máš? Tak ten by byl celkem podobný. Když si koupíš přímo na to určený, tak má ještě výstupky navíc a na konci je rozšířený - aby nezajel celý dovnitř.

Anonymní
Odpověď

Klasický anální kolík ani korále nemám, koupila jsem si takový hybrid mezi tím a jsem s tím spokojená na 100%. Protože si s tím užijeme v posteli víc legrace než s klasickým pasivním kolíkem. Hlavně můj přítel je z toho vždycky úplně vyjančený, když si se mnou může hrát. Je to hned ten třetí zprava http://www.ruzovyslon.cz/analnikolik/.

Lolitka
Odpověď

Taky bych doporučila co je zmíněné nade mnou. Všimni si tam toho zakroucení, díky tomu dovnitř vklouzne úplně sám. Ale i tak nezapomeň na to, aby jsi měla lubrikační gel. Bez něj se neobejdeš pokud chceš experimentovat s análním sexem. Vnitřek vagíny když je vzrušený, tak je vlhký. Tady to tak lehce nefunguje.

Zvědavá
Odpověď

A jak se to tedy používá? Díky za odpověď.

Malá Malá
Odpověď

Používání kolíku nebo korálů je velice jednoduché. Můžeš je rovnou pomazat lubrikačním gelem a pokud to nebude dost, tak i trochu rozetřít v okolí análního otvoru. S kolíkem stačí, když je vsuneš dovnitř. Pak už nic neděláš a můžeš si třeba hrát s klitorisem nebo si vzít další vibrátor. Pokud budeš mít dildo nebo korále, tak si s nimi zkus hrát. Jemně zatlačit dovnitř, povysunout, zatlačit apod. Po ani ne minutce přijdeš na to, co ti dělá dobře. Je to jednoduché. ;)

Poslat odpověď

Vaše jméno

Text příspěvku

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor na xvibratory.cz

Spolupracujeme s našimi partnery a podporujume další internetové obchody. Podívejte se na široký výběr, který zahrnuje všechny erotické pomůcky. Ženám doporučujeme nabídku, která má ty nejlevnější vibrátory na českém trhu. A pro stimulaci prostaty, náhražku za penis nebo lesbický sex doporučujeme připínací penis Strap On. Navštivte i naše partnery.

Anální Kolík a Kolíky - SexShop
Anální hračky a anální pomůcky
Kontakt na provozovatele
2010 - 2019