Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a bez nálepek. Vyberte si anální kolík ihned.

Uvíznutí análního vibrátoru vevnitř (v konečníku)

Anonym

Uvíznutí análního vibrátoru vevnitř (v konečníku)

Co když anální vibrátor uvízne uvnitř? Vyjde přirozeně ven? Nebo jak se to řeší?

Betty
Odpověď

Řeší se to dvěma způsoby. Záleží na tom, jak hluboko zajel.

Pokud ti zajel do konečníku a jdeš ihned na pohotovost, tak jednoduše vezmou gynekologická zrcadla, která se používají u gynekologa. Je to takový roztahovací nástroj, který se vloží do vagíny a on ji roztáhne, otevře. Představ si to jako dva plíšky, které se vloží dovnitř a pak se každý roztáhne na jinou stranu. Stejným způsobem ti otevřou anální otvor, doktor dovnitř strčí kleště a anální kolík nebo anální vibrátor ti vytáhne ven.

Pokud budeš ale s návštěvou doktora čekat nebo se budeš snažit sám si jej vytáhnout, tak se může stát, že ti ta erotická pomůcka zajede ještě hlouběji do střev. A v tom případě půjdeš na rentgen, aby se zjistilo, kde se ten vibrátor, dildo, kolík přesně nacházejí. A pak jdeš na operaci, kde ti normálně rozřežou břicho, střevo a tu erotickou pomůcku vyjmou.

Petr J.
Odpověď

Vagína má svaly, které se snaží všechno dostat z ní ven. Takže pokud ti do vagíny zajede vibrátor nebo dildo, tak ho jednoduše vytlačíš ven. Stejně jako při porodu vytlačíš ven dítě. Taky lze vagínu lehce roztáhnout a erotickou pomůcku vytáhnout. A v neposlední řadě vagína má konec, je hluboká jenom asi 20 centimetrů.

U análního otvoru je to horší. Za prvé nemá žádný konec, střeva jsou dlouhá asi 5 metrů, takže anální vibrátor zajíždí pořád hlouběji a hlouběji. Rovněž střeva nemají svaly, takže tento kolík (nebo co jsi si tam strčil) nevytlačíš ven. A v neposlední řadě není jednoduché z análního otvoru cokoliv vytáhnout, naopak si to budeš tlačit čím dál víc do sebe.

Janča
Odpověď

A z toho důvodu si kupujte anální pomůcky k tomu určené! Protože jsou uzpůsobené k anální masturbaci. Podívejte se například na tento anální vibrátor nebo na tento anální kolík:

A potom se schválně podívej na normální vibrátor do vagíny. Nebo dildo do vagíny. A srovnej si v hlavě rozdíl mezi jejich tvarem a designem.

Vidíš tam ten rozdíl? První dvě erotické pomůcky, které jsou určené na anální sex, mají na konci zarážku. Buď nějakou patku nebo jsou na konci rozšířené. A toto rozšíření nebo patka brání tomu, aby vibrátor, dildo nebo kolík zajel celý dovnitř. Anální masturbace je s nimi bezpečná. Pokud si ale koupíš normální vibrátor nebo dildo (poslední dva odkazy) tak je nemůžeš používat na anální hrátky. Protože na konci nemají žádné rozšíření nebo patku. A při troše nešikovnosti ti zajedou celé do konečníku. Proto na anální sex vždy používej jen anální pomůcky toho typu, jaké jsou na prvních dvou odkazech. Které jsou na konci rozšířené. A nic tak nebudeš riskovat.

Pokud anální kolík, dildo, vibrátor zajedou do vagíny celé, tak je jednoduše vytáhneš dvěma prsty. Pokud ale zajedou do konečníku (análního otvoru), tak budeš muset nejspíš na pohotovost, protože je sám nevytáhneš. Proto používej jen ty erotické pomůcky, které jsou na anální sex určené. :)

Iva
Odpověď

Au! :D

Poslat odpověď

Vaše jméno

Text příspěvku

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor na xvibratory.cz

Spolupracujeme s našimi partnery a podporujume další internetové obchody. Podívejte se na široký výběr, který zahrnuje všechny erotické pomůcky. Ženám doporučujeme nabídku, která má ty nejlevnější vibrátory na českém trhu. A pro stimulaci prostaty, náhražku za penis nebo lesbický sex doporučujeme připínací penis Strap On. Navštivte i naše partnery.

Anální Kolík a Kolíky - SexShop
Anální hračky a anální pomůcky
Kontakt na provozovatele
2010 - 2019