Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a bez nálepek. Vyberte si anální kolík ihned.

Veliký anální kolík XXL - Jaké máte zkušenosti a doporučení?

Kateřina M.

Veliký anální kolík XXL - Jaké máte zkušenosti a doporučení?

Zkusili jste někdy opravdu veliký anální kolík? Zajímají mě ale spíš opravdu XXL (ale ne zas nějaké obrovské). Prostě větší, třeba jak je vibrátor, tak o polovinu tlustší. Dejte mi nějaké doporučení ale hlavně vaše zkušenosti. Díky.

Pražačka
Odpověď

Jeden mám, miluji hraní si s mým zadečkem, ze začátku byl trochu problém s jeho zavedením, chce to hodně trpělivosti a lubrikantu, bohužel je při sexu nepoužitelný - je strašně těžký a velký, můžu na něm maximálně sedět, při "soukromých akcích" spokojenost :>.

Kateřina M.
Odpověď

Tak jsem to zase nemyslela! :) Dřív jsem používala normální vibrátor, který jsem měla na klitoris. Ale nějak mi poslední dobou nestačí, možná už jsem si na něho zvykla. A teď bych chtěla vyzkoušet něco větší, ale jenom o trošičku. Mírně XXL.

Lucka M.
Odpověď

To máš jednoduché. Podívej se na to, jak je velký ten tvůj starý vibrátor a třeba ho změř. Pak tady na těchto stránkách http://www.ruzovyslon.cz/analnikolik/ můžeš porovnávat podle velikosti. Doporučila bych ti pro začátek zvolit o cca 1 cm větší v průměru. Ono se to nezdá, ale je to docela dost. Mám doma dva menší (průměr 3.5 cm a 3.8 cm) a pak jeden větší (5.5 cm). A to už je opravdu XXL. Mám s tím dobré zkušenosti, pokud jej chci používat, tak se nejdřív rozehřeji a nažhavím jedním z těch menších (občas i jen dildem) a až teprve veliký. Nezapomeň na hodně lubrikační gelu, pak to vůbec nebolí a je to jenom příjemné.

Patrik
Odpověď

Používám, mám gelový 14x5cm. ptáš se na zkušenosti - ty jsou jenom dobré. Snad jenom, že někteří lidé si pro srandu vezmou anální kolík zasunutý v análu a jdou třeba na nákup a tak. Toto bych s těmi většími nedoporučoval. :) Souhlasím s tím, že to chce hodně gelovat a pak do sebe dostaneš jakoukoliv velikost. Patrik

Lenka (42)
Odpověď

Já používám tenhle: sleva 50% na anální kolík, akce. Není sice nějak obří, ale ještě se necítím na úplné extrémy, chce to začínat pomalu. :)

Poslat odpověď

Vaše jméno

Text příspěvku

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor na xvibratory.cz

Spolupracujeme s našimi partnery a podporujume další internetové obchody. Podívejte se na široký výběr, který zahrnuje všechny erotické pomůcky. Ženám doporučujeme nabídku, která má ty nejlevnější vibrátory na českém trhu. A pro stimulaci prostaty, náhražku za penis nebo lesbický sex doporučujeme připínací penis Strap On. Navštivte i naše partnery.

Anální Kolík a Kolíky - SexShop
Anální hračky a anální pomůcky
Kontakt na provozovatele
2010 - 2019